3D 360

3D360 virtuālās tūres: 2023. gada atskats

Straujā digitālā laikmeta attīstībā, iestādes un uzņēmumi saskaras ar nepieciešamību savā darbā ieviest jaunas tehnoloģijas, tādējādi saglabājot savu konkurētspēju un sniedzot klientiem inovatīvas un interaktīvas pieredzes. Atskatoties uz pagājušo gadu, esam apkopojuši dažādas nozares, kurās privātā un publiskā sektora organizācijām izstrādājām 3D360 virtuālās tūres.

Muzeji, kino, modes un mākslas galerijas


Pagājušo gadu izstrādājām vairākas virtuālās tūres kultūras un izklaides jomā strādājošiem uzņēmumiem, piemēram, kinoteātriem “Apollo Kino” un “Splendid Palace”. Virtuālās tūres piedāvā muzejiem iespēju radīt interaktīvu pieredzi, kurā apmeklētāji var aplūkot mākslas darbus un kultūras pieminekļus no visas pasaules, turklāt saglabāt tos ilgākai apskatei, kad mainās izstādes un ekspozīcijas. Kino un modes nozarē virtuālās tūres ļauj cilvēkiem iegrimt un piedzīvot ekskluzīvas ekskursijas pa telpām, kurās ikdienā iekļūt nebūtu iespējas, kā arī iepazīties ar jaunākajiem modes trendiem, neizejot no savām mājām.


Pirtis un SPA


Virtuālās tūres ir efektīvs klientu piesaistīšanas rīks arī atpūtas pakalpojumu nodrošinātājiem. Pirtis un SPA kompleksi izmanto virtuālās tūres, lai potenciālajiem klientiem demonstrētu savus pakalpojumus un atmosfēru, piedāvājot virtuālas ekskursijas pa savām iekštelpām ar info punktiem par dažādām relaksējošām procedūrām.


Veikali un mēbeļu tirdzniecība


Virtuālā tūre ir attālināts pārdevējs, kas ļauj ērti iepirkties klientiem no jebkuras vietas. Veikalu un mēbeļu tirdzniecības nozarē virtuālās tūres ļauj klientiem apskatīt preču klāstu, pārbaudīt 3D 360 grādu skatā, kā mēbeles iederas telpā, kā arī veikt pirkumus uzņēmuma mājaslapā, neizejot no mājām.


Nekustamais īpašums


Nekustamā īpašuma nozarē virtuālās tūres ir kļuvušas par neatņemamu rīku, ļaujot potenciālajiem pircējiem un nomniekiem aplūkot īpašumus no visiem leņķiem, tādējādi padarot tos par efektīvu un pārliecinošu tirgošanas instrumentu. Pagājušo gadu virtuālās tūres izstrādājām gan tikko pabeigtiem dzīvokļiem, gan grandiozām un plašām privātmājām.


Inženieru un arhitektu projekti


Inženieri un arhitekti izmanto virtuālās tūres, lai vizualizētu un prezentētu savus projektus klientiem, ļaujot viņiem iepazīties ar potenciālo būvējamo ēku vai infrastruktūras projektu, pirms tiek veikta faktiskā būvniecība. Mūsu izstrādātās 3D360 virtuālās tūres kalpoja par vizualizācijas rīku gan tādiem projektiem, kas jau savu laiku nokalpojuši un pieprasa renovāciju, gan jauniem arhitektu šedevriem, kurus nepieciešams iemūžināt, lai nākotnei saglabātu telpu 3D plānus uz neierobežotu laiku.


Sporta klubi, halles un laukumi


Pērn īstenojām vairākus ar sportu saistītus projektus, kas veidoti ar dažādiem nolūkiem. Sporta klubi piedāvā virtuālās tūres, lai interesenti varētu apskatīt telpas, aprīkojumu, trenažierus un piedāvātos pakalpojumus, kā arī iegūtu ieskatu par sporta hallēs pieejamo reklāmas laukumu iespējām. Papildu tam virtuālās tūres nodrošina, ka tās regulārie apmeklētāji jau iepriekš var iepazīsties ar telpu evakuācijas plānojumu, jo 3D skatā to uztvert ir daudz vienkāršāk un briesmu gadījumā samazina apdraudējuma risku.


Privātas virtuālās tūres


Privātās virtuālās tūres ir individuāli izstrādāti projekti dažādiem mērķiem. Šīs virtuālās tūres nav publiski pieejamas, jo izveidotas tikai klientu iekšējai vajadzībai un lietošanai. Tās netiek publiskotas, taču visbiežāk tiek veidotas ar mērķi, lai nosūtītu 3D vizualizācijas saviem partneriem vai saglabātu informāciju par preču sortimentu, kas pēc laika telpā būs jāatgriež iepriekšējā izkārtojumā.


Pilis, muižas, viesu nami


Virtuālās tūres piedāvā iespēju apmeklēt vēsturiskās vietas, kā pilis, muižas un viesu nami, sniedzot ieskatu gan to iekšējā arhitektūrā, gan apkārtējā dabā. Pagājušajā gadā īstenoti vairāki apjomīgi projekti, kuros digitalizētas greznas pilis un muižas, kā arī mājīgi viesu nami, kas virtuālās tūres ļoti veiksmīgi izmanto, lai tiešsaistē piesaistītu apmeklētāju uzmanību.


Dabas takas un ārvides objekti


Mēs skenējam arī ārvidi, kas nozīmē, ka iemūžinām dabas parkus, dārzus un citus ārvides objektus, protams, šo iespējams veikt gada siltajā sezonā, kad ārā ir pateicīgi laikapstākļi 3D skenējumu uzņemšanai. Dabas takas un dabas rezervāti var piedāvāt virtuālās tūres, lai cilvēki varētu izbaudīt dabas skaistumu un piedzīvot iespējami tuvu realitātei pietuvinātas vizuālizācijas.


Ražotnes un metāla apstrādes cehi


Ražotnes un metāla apstrādes cehi var izmantot virtuālās tūres, lai rādītu savas darbības un tehnoloģisko aprīkojumu, kā arī sniegtu ieskatu savā ražošanas procesā. 3D komanda izstrādāja virtuālo tūri moduļu māju ražotājam, kas ārvalstu izstādē ar papildinātās realitātes brillēm piedāvāja apmeklētājiem paviesoties savā ražotnē un moduļu mājā.


Restorāni, bāri un virtuves


Restorāni un bāri var piedāvāt virtuālās tūres, lai interesenti varētu iepazīties ar viņu ēdienu un interjeru, kā arī veiktu rezervācijas tiešsaistē. Par šo nozari jau esam rakstījuši daudzkārt, jo virtuālās tūres patiesi palielina rezervāciju skaitu. Turklāt virtuālo tūri integrējot Google Maps, iespējams “noķert” jaunus klientus, kas plāno ceļojumu un tiešsaistē apskata apkārtnes piedāvātās iespējas baudīt gardu maltīti.


Mācību iestādes


Skolas un mācību iestādes izmanto virtuālās tūres, lai potenciālie audzēkņi un viņu vecāki varētu apskatīt skolas telpas, kā arī iepazīties ar izglītības procesā pieejamo aprīkojumu un piedāvājumu profesionālās izglītības iegūšanā. Arī šajā nozarē virtuālā tūre kalpo kā drošs palīgs evakuācijas plāna vizualizēšanā.


Sociālie projekti


Sociālie projekti un izklaides uzņēmumi var izmantot virtuālās tūres, lai piedāvātu interaktīvas pieredzes un sniegtu izglītojošas aktivitātes cilvēkiem visās vecuma grupās. Kā vienu no sociāliem projektiem varam minēt “Daktera Klauna” telpu virtuālo tūri, kuru izveidojām bezmaksas, lai tā mazajiem apmeklētājiem sniegtu interaktīvu un unikālu pieredzi.


Traktortehnika un laivu veikali


Tirdzniecība nebeidzas vien ar standarta preču piedāvājumu, bet jau specifisku nišu produktiem, piemēram, traktortehnikas un laivu veikali var piedāvāt virtuālas ekskursijas savās telpās un darbnīcās, lai klienti varētu iepazīties ar piedāvājumu un veikt pirkumus tiešsaistē.


Apbedīšanas aģentūras


Jā, arī šādus nestandarta projektus veidojām pagājušajā gadā! Lai gan varētu šķist, ka šādai virtuālajai tūrei nav lietderīga pielietojuma, tomēr digitalizējot apbedīšanas biroja telpas, iespējams klientiem nodot informāciju par visiem piedāvātajiem pakalpojumiem un iespējām, kas dzīves smagajos brīžos var būt sevišķi ērti, lai izvairītos no liekiem klātienes apmeklējumiem un būtiski atvieglojot bēru plānošanu.


Slimnīcas un medicīnas iestādes


Medicīnas iestādes izmanto virtuālās tūres, lai pacienti varētu iepazīties ar klīnikas telpām un medicīnas aprīkojumu, sniedzot iespēju arī virtuāli pieredzēt klīnikas atmosfēru pirms ārstēšanās vai konsultācijas. Tāpat arī slimnīcu digitālās kopijas palīdz klientiem jau pirms apmeklējuma apskatīt, kur jādodas, lai visērtāk nokļūtu vajadzīgajā nodaļā un ārsta kabinetā.


3D360 virtuālā tūre


Šajā digitalizētajā pasaulē 3D360 virtuālās tūres ir kļuvušas par nenovērtējamu rīku dažādu nozaru uzņēmumiem, sniedzot iespēju piedāvāt unikālas un iedvesmojošas pieredzes klientiem visā pasaulē. Arvien pieaugošā pieprasījuma dēļ var prognozēt, ka virtuālās tūres savu aktualitāti saglabās un darbība turpināsies arvien veiksmīgāk arī nākotnē.
Mūsu mājaslapas sadaļā “projekti” iespējams apskatīt virtuālās tūres, lai pilnīgāk uztvertu to sniegtās priekšrocības. Kā arī, ja radās kādi jautājumi, iespējams mūsu BUJ sadaļā atradīsi atbildes uz tiem.
Mūsu komanda ir vienmēr atvērta gan tehniski sarežģīti, gan primitīvi vienkārši dalīties ar informāciju un sazināties par virtuālās tūres risinājumiem.


3D360 virtuālās tūres