3D 360

3D360 virtuālā tūre – mūsdienīgs skolotājs

Pēdējo gadu laikā esam skaidri sapratuši, ka vārds “attālināts” mūs pavadīs vēl arī turpmāk un nāksies pielāgoties situācijām, tāpat būs jāturpina mācības, nezaudējot socializēšanās aspektu. Ja nu mēs teiktu, ka virtuālā tūre var pavērt pilnīgi jaunas mācību iespējas? Šajā blogā uzzināsi, kā e-mācības un virtuālā tūre var padarīt izglītošanās procesu krietni efektīvāku un patīkamāku tieši informācijas uztveršanas ziņā.

 

Virtuālā tūre kā mācību risinājums

Aizvediet savus studentus baudīt romiešu arhitektūru virtuālā mācību ekskursijā uz Pompeju! Dodiet iespēju saviem darbiniekiem nonākt hipotētiskās situācijās, lai viņus laikus sagatavotu! Vai arī ļaujiet potenciālajiem darbiniekiem izpētīt katru sava jaunā amata aspektu, izrādot objektus un telpas attālināti. Virtuālā realitāte (VR) jeb 3D 360 tehnoloģija ir izkalusi ceļu kā mācību risinājums gandrīz visās nozarēs un priekšmetos un, protams, ne bez iemesla, nereti 360 grādu simulāciju izveide apmācībām ir drošāka, ikvienam pieejama, ērtāka un interesantāka nekā teorētiska informācijas uzņemšana no lasāmvielas. Virtuālā tūre var būt labs sākums praktiskiem treniņiem, lai studentus un darbiniekus sagatavotu reālām dzīves situācijām, jo tā nodrošina klātesamības efektu, tomēr nerada apdraudējumu, kas var būt saistīti ar kļūdām, ko mēdz pieļaut cilvēki, kas vēl nav pietiekoši labi apguvuši amatu.

3D 360 virtuālās tūres integrēšana izglītībā padara mācības visaptverošākas, interaktīvākas un dzīvīgākas. Izmantojot interaktīvos punktus un video simulācijas, varēsiet virtuālās tūres risinājumā pārbaudīt un testēt tā lietotājus, imitējot dažādas situācijas, kas būs atmiņā paliekošas. Tāpat šādas praktiskas apmācības ir pieejamas neierobežotam skaitam cilvēku – atliek tikai nosūtīt linku uz mācību virtuālo tūri.

 

Ne tikai VR brillēs, bet arī viedierīcēs

Ar virtuālo realitāti mācību procesā tiek nodarbinātas maņas, vairotas emocijas un izmantotas smadzeņu kognitīvās spējas. Mūsdienās sākot no ražošanas procesa līdz pat klientu apkalpošanai, organizācijas sāk darboties, saprotot, ka virtuālās tūres apmācībā var ietekmēt to kopējo darbības rezultātu.

3D 360 virtuālās tūres un virtuālā realitāte apmācībās ātri kļūst par vienu no spēcīgākajām mācību tehnoloģijām, tā var tikt uzskatīta par galveno priekšrocību jebkura uzņēmuma korporatīvajā mācību stratēģijā.

Virtuālās realitātes apmācība izklausās sarežģīti un daudzi nevēlas investēt, lai iegūtu jaunas VR brilles visiem darbiniekiem vai skolēniem. Labās ziņas ir tādas, ka šādā mācību procesā nav nepieciešamas VR brilles, bet pietiek ar viedierīci, kurā atvērt virtuālo tūri. Lai gan VR austiņas izskatās jautras un sākumā var pievērst uzmanību, vairāk nekā 90% darbinieku faktiski veic virtuālās ekskursijas apmācību parastā planšetdatorā. Tas nozīmē, ka varēsiet vadīt virtuālās tūres apmācības savās esošajās mācību ierīcēs un sistēmās.

3D 360 virtuālās tūres ir jāizveido tikai vienu reizi, un tās automātiski būs saderīgas ar gandrīz jebkuru ierīci – Mac, Windows, stacionārajiem datoriem, klēpjdatoriem, mobilajiem tālruņiem un planšetdatoriem. Tās būs pilnībā saderīgas arī ar VR brillēm, piemēram, Oculus Go vai Quest.

 

3D360 virtuālā mācību tūre

Vai gribi uzzināt kā virtuālās tūres izveide var padarīt uzņēmuma darbinieku vai studentu mācību procesu par neaizmirstamu un patīkamu piedzīvojumu? Aicinām sazināties ar mums, lai varam izstrādāt individuālu piedāvājumu, kas vislabāk atbildīs uzņēmuma stratēģijai un darbības veidam.  Apskati mūsu līdz šim veidotās virtuālās tūres, lai vieglāk uztvertu ideju, kā virtuālā tūre var būt skolotājs un vienlaikus interaktīvs mācību risinājums. Kā vienu no piemēriem varam minēt nesen izstrādāto Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas virtuālo tūri, kas tiek izmantota, lai jaunos darbiniekus un studentus iepazīstinātu ar darba vidi, pacientu palātām un jaunākajām terapiju iekārtām.

Virtuālā tūre var būt jauns atspēriena punkts uzņēmuma attīstībai! Sazinies ar mums 3D360, ar prieku izskaidrosim, kā virtuālās tūres risinājums darbojas, un kā varam palīdzēt Tev sasniegt nākamo tehnoloģiju attīstības līmeni arī izglītības procesā.

3D360 virtuālās tūres