3D 360

Virtuālās tūres kinoteātros: inovatīvs veids, kā uzlabot klientu pieredzi

 

Tā kā pasaule turpina virzīties uz digitālāku dzīvesveidu, virtuālās ekskursijas ir kļuvušas arvien populārākas dažādās nozarēs. Viena no šādām nozarēm, ir kino industrija. Lai gan daudzi cilvēki izvēlas tradicionālu kino skatīšanos, virtuālās tūres piedāvā jaunu un inovatīvu veidu, kā padarīt filmu baudīšanu un sēdvietu izvēli aizraujošāku un iesaistošāku. Šajā rakstā apskatīsim virtuālās tūres izveidi, izmantošanu un priekšrocības kinoteātros.

Virtuālās tūres izveide kinoteātros

Kinoteātri var izveidot 3D modeļus savām telpām un auditorijām, tos ievietojot virtuālajā pasaulē, lai radītu jaunu un izcilu pieredzi klientiem. Virtuālā tūre nodrošina aizraujošu kino apmeklējuma pieredzi, demonstrējot auditorijas, ekrānus, sēdvietas, uzkodu bārus, garderobes un daudz ko citu. Lai veicinātu biļešu tirdzniecību, kinoteātrī var izveidot virtuālo tūri katrai auditorijai un uz lielā ekrāna pievienot interaktīvu punktu, kurš aizved uz kādu no aktuālajiem filmas treileriem.

Lai izveidotu virtuālo tūri, 3D kamera tiek novietota dažādās pozīcijās kinoteātra telpās. Katrā no pozīcijām Matterport Pro3 kamera, izmantojot iebūvētu motoru, griežas ap savu asi 360° un ievāc datus no visiem leņķiem. Pēc tam dati tiek augšupielādēti serverī un apstrādāti. Kad apstrāde ir veikta, klientam tiek nosūtītas saites, kuras var izmantot savām vajadzībām – mājaslapai, sociālajiem medijiem u.c.

Virtuālās tūres izmantošana kinoteātros

Virtuālās tūres var izmantot, lai piedāvātu apmeklētājiem iespēju apskatīt kinoteātri no visiem skatupunktiem, nevis tikai sniegt iespēju izvēlēties sēdvietu zālē, veicot pirkumu. Apmeklētāji var redzēt kinozāles 360 grādu skatā un izvēlēties savu sēdvietu, izmantojot info-punktu, kurš savienots ar tiešsaistes biļešu pārdošanu. Šis risinājums ir sevišķi noderīgs cilvēkiem ar kustību traucējumiem, lai pārliecinātos par ērtu piekļuvi un rezervēto vietu auditorijā.

Turklāt, izstrādājot virtuālo tūri kinoteātra telpām, iespējams pievienot dažādus interaktīvos punktus, lai iepazīstinātu cilvēkus ar kino vēsturi un interesantiem faktiem par populārām filmām. Tādā veidā kinoteātris demonstrē savu eksperta lomu kino industrijā, ļaujot klientiem uzzināt dažādus interesantus faktus.

Virtuālās ekskursijas var arī uzlabot klientu pieredzi, sniedzot papildu informāciju, piemēram, par katrā auditorijā pieejamajiem sēdvietu veidiem, skaitu, izvietojumu, audio skaņas sistēmas kvalitāti un uzkodu bārā piedāvāto ēdienu un dzērienu karti.

Daudzi kinoteātri piedāvā iznomāt savas telpas dažādiem pasākumiem, tāpēc virtuālā tūre ir noderīga, lai ērti un ātri parādītu priekšrocības, izmērus, pieejamo aprīkojumu un citu informāciju. Interesentiem nav nepieciešams tērēt laiku klātienes apmeklējumiem, jo jau laikus var pārliecināties par telpu atbilstību.

Virtuālās tūres priekšrocības kinoteātros

Virtuālās tūres sniedz vairākas priekšrocības kinoteātriem. Pirmkārt, tās palīdzēt ietaupīt laiku un pūles, jo apmeklētāji varēs izvēlēties savu sēdvietu pirms filmas sākuma, un tādējādi samazināsies rindu ilgums.

Īpaši efektīvs instruments, lai piesaistītu klientus ir virtuālās tūres integrācija Google Street View (GSV). Tādā veidā iespējams kinoteātri parādīt kartē ar virtuālo tūri, kas uz mūžu būs atrodams arī pakalpojumā GSV. Iespēja atrast uzņēmumu Google meklētājā mūsdienās ir neatņemama mārketinga sastāvdaļa!

Visbeidzot, virtuālās ekskursijas var arī palīdzēt palielināt klientu iesaisti. Nodrošinot interaktīvu pieredzi, virtuālās ekskursijas var noturēt klientu uzmanību un ieinteresēt kinoteātra piedāvājumā.

Kinoteātrī var izmantot virtuālās ekskursijas, lai reklamētu gaidāmās filmas, pasākumus un īpašos piedāvājumus, nodrošinot klientiem saistošu un interaktīvu veidu, kā uzzināt vairāk par kinoteātrī notiekošo.

 

3D360 virtuālā tūre

Noslēgumā jāsaka, ka virtuālās tūres ir lielisks rīks kino industrijai, sniedzot virkni priekšrocību, tostarp kinoteātru telpu demonstrēšanu, klientu pieredzes uzlabošanu, jaunu klientu piesaisti un iesaistes palielināšanu. Tā kā arvien vairāk nozaru virzās uz digitālo nākotni, virtuālās ekskursijas kļūst par būtisku instrumentu, lai uzņēmumi saglabātu konkurētspēju un sniegtu saviem klientiem aizraujošu pieredzi.

Mūsu mājaslapas sadaļā “projekti” iespējams apskatīt virtuālās tūres, lai pilnīgāk uztvertu to sniegtās priekšrocības. Kā arī, ja radās kādi jautājumi, iespējams mūsu BUJ sadaļā atradīsi atbildes uz tiem.

3D360 virtuālās tūres