3D 360

Kā virtuālā tūre palīdz iedzīvotājiem justies ērti un droši sabiedriskās ēkās?

Mūsdienu pasaulē pieejamība un drošība ir divi no svarīgākajiem ikvienas sabiedriskās ēkas raksturojošajiem faktoriem. Lai nodrošinātu, ka ikviens var izbaudīt savu apmeklējumu, 3D360 virtuālās ekskursijas kļūst arvien populārākas arī šāda tipa telpās. Respektīvi, virtuālās ekskursijas sniedz simulētu pieredzi, tādējādi ļaujot iedzīvotājiem iegūt labāku priekšstatu par to, ko sagaidīt pirms klātienes ierašanās.

Drošības sajūta cilvēkiem ar invaliditāti vai kustību traucējumiem

Cilvēkiem ar invaliditāti vai kustību traucējumiem iespēja izmantot sabiedriskas ēkas virtuālu ekskursiju var būt galvenais pārliecības veicinātājs. Tas dod iespēju pirms laika iepazīties ar izkārtojumu un paredzēt šķēršļus, ar kuriem var nākties saskarties. Izmantojot 3D360 virtuālo tūri lietotāji var gūt priekšstatu par to, kā pārvietoties ēkas telpās un arī piekļūt no pagalma, kā arī par to, kur atrast ērtākās ieejas, liftus un tualetes. Turklāt šāda veida ekskursija ļauj cilvēkiem iegūt labāku izpratni par ēkā izbūvētajām papildu funkcijām, piemēram, ratiņkrēslu pacēlājiem un taustes zīmēm.

Virtuālās ekskursijas sniedz arī iespēju cilvēkiem ar invaliditāti noteikt potenciālās pārvietošanas problēmas un ļauj laikus sagatavoties, lai nodrošinātu savu drošību, piemēram, pieprasītu pavadoni vai paņemtu līdzi savas palīgierīces.

Ļauj pārvarēt bailes bērniem apmeklēt sabiedriskas iestādes

Kā vecāki mēs vēlamies, lai mūsu bērni, ieejot sabiedriskās ēkās, piemēram, skolās un slimnīcās, justos droši un ērti. Diemžēl bieži vien šādas iestādes var likties dīvainas un biedējošas vietas bērniem, īpaši, ja viņi nav pazīstami ar izkārtojumu un vidi. Ar virtuālo tūri bērni var labāk iepazīt sabiedriskās ēkas un justies tajās drošāk.

Virtuālā tūre ļauj lietotājiem izpētīt visu māju, sākot no vestibila līdz mācību klasēm, bez nepieciešamības būt fiziski klāt. Izpētot sabiedrisko ēku, bērni var labāk iepazīt vidi pirms ierašanās un tas var palīdzēt mazināt viņu trauksmi, liekot  justies ērtāk. Virtuālās tūres ir noderīgas arī, lai demonstrētu ieviestos drošības pasākumus un iepazīstinātu bērnus ar ēkas plānojumu.

Atvieglot dzīvi senioriem

Virtuālie ceļojumi sniedz senioriem iespēju izpētīt sabiedriskas ēkas bez nepieciešamības tās fiziski apmeklēt. Tas ir īpaši ērti ļaudīm, kuriem var būt pārvietošanās ierobežojumi vai citi iemesli, kāpēc viņi nevar personīgi apmeklēt ēku.

Virtuālās ekskursijas piedāvā drošu veidu, kā senioriem izpētīt jaunas vietas. Izmantojot 3D360 virtuālo tūri, seniori var nesteidzīgi izpētīt telpas savā tempā, neuztraucoties par fizisku slodzi, ejot cauri ēkai, vai apmaldīšanās risku.

Virtuālās ekskursijas var palīdzēt veidot pārliecību un likt senioriem justies ērtāk, kad viņi apmeklē ēku klātienē. Izmantojot virtuālo tūri, seniori var iepazīties ar ēkas izkārtojumu un noteikt vietas, kurās viņiem var būt grūti orientēties. Tas var palīdzēt viņiem plānot savu maršrutu un laikus paredzēt visas problēmas, ar kurām viņi var saskarties.

Visbeidzot, 3D360 virtuālās ekskursijas var palīdzēt senioriem justies ciešāk saistītiem ar sabiedrību. Virtuāli izpētot sabiedrisko ēku, viņi var uzzināt vairāk par apkārtni.

3D360 virtuālā tūre