3D 360

Desmit iemesli, kāpēc tūrisma nozarē virtuālā tūre ir efektīvāka par video

Mūsdienu tehnoloģiju attīstība tajā skaitā Matterport pro3 kamera  ir pavērusi jaunas iespējas daudzās nozarēs, tostarp tūrismā un ceļošanā. Tradicionālie video ceļveži ir sākuši zaudēt popularitāti virtuālo tūru priekšā, jo tās sniedz autentiskāku un interaktīvāku pieredzi ceļotājiem. Šajā rakstā aplūkosim desmit iemeslus, kāpēc virtuālā tūre ir efektīvāka nekā video un sniegsim ieteikumus, kā izmantot šo tehnoloģiju tūrisma nozarē.

Kāpēc virtuālā tūre ir izdevīgs rīks ceļotājiem?

#1 Iemūžina reālo pieredzi: Virtuālās tūres piedāvā iespēju apskatīt vietu trīsdimensiju formātā, ļaujot ceļotājam iemūžināt reālo pieredzi. Tas dod iespēju baudīt ceļojumu no jebkuras vietas un jebkurā laikā.

#2 Interaktīva pieredze: Virtuālās tūres dod ceļotājam iespēju pašam izvēlēties, kādu ceļa posmu apskatīt vai kurai vietai veltīt vairāk uzmanības. Tas nodrošina interaktīvu pieredzi un atvieglo  ceļojumu plānošanu.

#3 Dziļāka izzināšana: Pētījumi liecina, ka cilvēki labāk atceras un saprot informāciju, ko viņi izpēta interaktīvā veidā. Virtuālās tūres ļauj ceļotājiem iedziļināties galamērķa kultūrā, vēsturē un dabas skaistumā, tādējādi palielinot ceļojuma kvalitāti.

#4 Izvēles brīvība: Virtuālās tūres dod ceļotājiem iespēju izvēlēties, kur un cik ilgi viņi vēlas apskatīties katru vietu. Tas ļauj ceļotājiem personalizēt savu pieredzi atbilstoši interesēm.

#5 Realitātes sajūta: Virtuālās tūres tehnoloģijas, piemēram, VR brilles, piedāvā lielisku reālistiskumu. Ceļotāji var sajust, ka patiesi atrodas konkrētajā vietā, kas palielina emociju un pieredzes bagātību.

#6 Tūrisma attīstība: Virtuālās tūres veicina tūrisma nozares attīstību, sniedzot iespēju potenciālajiem ceļotājiem apmeklēt galamērķus virtuāli un iepriekš izvērtēt, vai vieta atbilst viņu vēlmēm. Šis digitāla mārketinga rīks veicina tūrisma attīstību un palīdz mazināt negatīvo ietekmi uz dabu un kultūru, kas saistīta ar pārmērīgu cilvēku plūsmu populāros galamērķos.

#7 Iespēja ceļot ar ierobežotiem resursiem: Citiem cilvēkiem ceļošana ir ierobežota, resursu vai veselības problēmu dēļ. Virtuālās tūres sniedz iespēju visiem cilvēkiem baudīt ceļojumu un gūt pieredzi, kas citādi nebūtu iespējama.

#8 Tūrisma izglītība: Virtuālās tūres piedāvā iespēju plašākai sabiedrībai iepazīt un izglītoties par dažādām pasaules vietām, kultūrām un dabas objektiem. Tas veicina izpratni un savstarpēju cieņu starp cilvēkiem no dažādām kultūrām.

#9 Iedvesma un plānošana: Virtuālās tūres var kalpot arī kā iedvesmas avots cilvēkiem, kas plāno nākotnes ceļojumus. Tās ļauj ceļotājiem iepazīt galamērķa piemērotību savām vēlmēm un interesēm, tādējādi palīdzot veidot labākus ceļojumu plānus.

#10 Tūrisma nozares inovācija: Virtuālās tūres it sevišķi tās, kas veidotas ar Matterport pro3 kameru, ir piemērs tūrisma nozares inovācijām, kas pielāgojas jaunajām tehnoloģijām un mainīgajām ceļotāju vēlmēm. Šis digitālā mārketinga risinājums veicina nozares izaugsmi un modernizāciju, sniedzot jaunas iespējas gan ceļotājiem, gan tūrisma uzņēmumiem.

 

Ieteikumi tūrisma un ceļojumu uzņēmumiem

  1. Uzlabojiet digitālo mārketingu, ieviešot virtuālās tūres kā papildu iespēju tūrisma uzņēmumā vai ceļojumu aģentūras vietnē.
  2. Izmantojiet virtuālo tūri, lai iepazīstinātu potenciālos ceļotājus ar galamērķa kultūru, vēsturi un dabas objektiem.
  3. Nodrošiniet labu tehnisko atbalstu, lai virtuālās tūres būtu pieejamas plašākai auditorijai.
  4. Strādājiet ar dažādiem digitālā mārketinga rīkiem, aktīvi izmantojiet sociālos medijus un citus kanālus, lai veicinātu virtuālo tūru redzamību un piesaistītu jaunus ceļotājus.
  5. Pastāstiet stāstus un sniedziet interaktīvu informāciju virtuālajās tūrēs, lai ceļotāji sajustu saistību ar galamērķa vietu.
  6. Sadarbojieties ar vietējiem tūrisma partneriem un tūrisma iestādēm, lai veicinātu un paplašinātu virtuālo tūru iespējas.

 

3D360 virtuālā tūre

Virtuālās tūres ir efektīvs rīks, kas maina veidu, kā ceļotāji iepazīst pasauli. Pētījumi un dati apliecina, ka virtuālās tūres piedāvā autentiskāku, interaktīvāku un dziļāku pieredzi nekā tradicionālie video. Izmantojot šo tehnoloģiju pareizi, tūrisma nozare var sniegt ceļotājiem jaunas, aizraujošas un neaizmirstamas pieredzes, veicinot tūrisma attīstību un inovācijas. Virtuālās tūres ar jaunāko Matterport pro3 kameru ir šeit, lai palīdzētu mums ceļot un pieredzēt bez robežām!

Mūsu mājaslapas sadaļā “projekti” iespējams apskatīt virtuālās tūres, lai pilnīgāk uztvertu to sniegtās priekšrocības. Kā arī, ja radās kādi jautājumi, iespējams mūsu BUJ sadaļā atradīsi atbildes uz tiem.

3D360 virtuālās tūres