3D 360

Otro gadu pēc kārtas saņemam “Digital Twin Awards” apbalvojumus

Mēs esam priecīgi paziņot, ka jau otro gadu pēc kārtas svinam uzvaru “Digital Twin Awards” divās nominācijās! Turklāt šis lieliskais jaunums par starptautiskajiem apbalvojumiem tapa zināms dienā, kad mēs svinējām savu trešo pastāvēšanas gadu virtuālo ceļojumu biznesā.

Dalība “Digital Twin Awards 2022”

Sāksim ar atskatu pagātnē, kad pirmo reizi startējām DTA konkursā. 2022. gadā mums izdevās kļūt par “Digital Twin Awards” dubult-uzvarētājiem. Mūsu izstrādātā “Svētku pils” virtuālā tūre tika nominēta kā labākā nekustamo īpašumu kategorijā gan pēc žūrijas, gan balsotāju vērtējuma.

3D360 virtuālās tūres komandai vienmēr paticis eksperimentēt un “paaugstināt latiņu” ar katru jaunu projektu. Izstrādājot “Svētku pils” sākotnējo projektu, mēs bijām apņēmušies pārbaudīt Matterport aparatūras un programmatūras ierobežojumus. Kad sākām skenēt telpu, sapratām, ka vienkārša virtuālā ekskursija viesnīcā kopā ar dažiem drona attēliem no ārpuses neatbilst mūsu ambīcijām. Tāpēc mēs nolēmām skenēt ārpusi ar LEICA BLK360. Projekta iemūžināšana prasīja divas dienas, taču smagais darbs visnotaļ atmaksājās. Galu galā un ar lielu pacietību mēs saņēmām labākus rezultātus, nekā gaidījām, pateicoties Matterport AI Engine — skaistam viesnīcas un ārējās teritorijas 3D modelim.

2022. gadā mēs pirmo reizi piedalījāmies Digital Twin Awards konkursā un necerējām uz atzinību, taču pavisam negaidīti, ieguvām dubultuzvaru. Te nu varam apgalvot, ka mūsu virtuālās tūres tehniskais eksperiments vainagojās ar starptautiskiem apbalvojumiem!

Dalība “Digital Twin Awards 2023”

Arī otrais dalības gads “Digital Twin Awards” mums atnesa divus apbalvojumus! Mūsu komandai šis starptautiskais novērtējums nozīmē ļoti daudz. Uzvaras DTA vienmēr uztveram kā milzīgu goda zīmi un ar lepnumu to demonstrējam, it īpaši lepojamies ar to, ka nesam savas mazās valsts Latvijas vārdu pasaulē. Aplūkojot citu kandidātu projektus, mēs sapratām, ka konkurence būs sīva, un tas, ka tikām nominēti kā labākie divās kategorijās, mūsu sasniegumu sarakstā ir svarīgs “ķeksītis”, kas apliecina, ka ieguldītais darbs vainagojās ar pasaules līmeņa atzinību.

Arī šogad vienu no apbalvojumiem saņēma “Svētku pils” projekts, kas atzīts par labāko nekustamā īpašuma virtuālo tūri žūrijas balsojumā. Savukārt, “Dr. Klauns” telpu virtuālā tūre skatītāju balsojumā atzīta par unikālāko “Matterport” projektu.

Izstrādājot “Dr. Klauns” projektu, mēs smēlāmies iedvesmu no bērnu slimnīcas profesionāļiem, kuri uzmundrina un liek smieties bērniem ar dažādām veselības problēmām. Šis bija labdabības projekts un virtuālo ekskursiju mēs izstrādājām bez maksas, kā arī, protams, ar plašu smaidu uz lūpām!

Virtuālās tūres izstrādē izmantojām visnovatoriskāko tehnoloģiju – Matterport Pro3 kameru gan iekštelpu, gan ārvides skenēšanai.

3D360 virtuālā tūre

3D360 virtuālās tūres komanda ir pateicīga ikvienam, kas balsoja par mūsu izstrādātajiem projektiem un juta līdzi visā konkursa norisē! Ar jūsu atbalstu varam lepoties, ka Latvijā ir izstrādātas vairākas labākās virtuālās tūres pasaules mērogā.

Mūsu mājaslapas sadaļā “projekti” iespējams apskatīt virtuālās tūres, lai pilnīgāk uztvertu to sniegtās priekšrocības. Kā arī, ja radās kādi jautājumi, iespējams mūsu BUJ sadaļā atradīsi atbildes uz tiem.

3D360 virtuālās tūres