3D 360

Doties cauri uzņēmuma telpām ar Google Street View

Mēs esam pieraduši izmantot Google Street View (GSV), lai apskatītu kādas konkrētas ielas vai būves un tādā veidā reālajā dzīvē labāk orientētos, ātri atrodot mērķa lokāciju. Kā gan varētu būt tā, ka ar GSV mēs varam “uzņemt” apmeklētājus savās telpās un dot iespēju neierobežoti pārvietoties un mijiedarboties telpā, kas fiziski eksistē reālajā dzīvē? Gan jau var nojaust “uz kuru pusi pūš vēji” –atbilde ir virtuālā tūre.

Matterport savienojumā ar Google Street View

Dubults ieguvums ar vienu risinājumu, tā varētu skaidrot Matterport + Google Street View (GSV) integrāciju. Vari parādīt savu uzņēmumu kartē ar virtuālo tūri, kas uz mūžu būs atrodams arī pakalpojumā GSV.

Google ir ērtākais veids, kā atrast dažādus uzņēmumus vienuviet. Iespēja atrast uzņēmumu Google meklētājā mūsdienās ir neatņemama mārketinga sastāvdaļa, jo īpaši šī brīža apstākļos, kad konkurence par klientu uzmanību ir milzīga. Saskaņā ar Ipsos pētījuma datiem, uzņēmumi, kuri atrodami Google meklētājā ir par:

  • 94% uzticamāki,
  • 38% biežāk izmantoti,
  • 29% biežāk motivē patērētājus apsvērt iespēju iegādāties preces vai pakalpojumus.

Šī statistika pierāda to, ka virtuālā tūre palīdz ne vien radīt klātesamības efektu, bet arī nodrošina vietu Google meklētājā ar Street View palīdzību. Kas gan tas par uzņēmumu, ja nav atrodams Googlē?

Ja tomēr augstākminētie iemesli nešķiet pietiekami pārliecinoši, tad vēl papildus tam, uzņēmumi, kas ir atrodami GSV, arī meklēšanas rezultātos ieņem augstāku vietu un rada lielāku interesi un piesaisti. Saskaņā ar Google statistiku, meklējot uzņēmumus, patērētāji 44% gadījumu izmanto kartēšanas pakalpojumus, tajā skaitā GSV.

Kāpēc virtuālā tūre ir efektīva?

Mēs zinām, ka daudziem uzņēmumiem šie laiki joprojām ir neskaidri. Attālinātā darbība un jaunieviestie ierobežojumi būtiski apgrūtina tirdzniecības un pakalpojumu nozari. Tāpēc mēs vēlamies palīdzēt un piedāvājam atvieglot klientu piekļuvi Tavam uzņēmumam ar virtuālu tūri. Matterport ir virtuālās programmatūras nodrošinātājs, ar kuru tiek izstrādāta virtuālā tūre, savukārt papildus šim, mēs nodrošinām arī konkrētā objekta vai telpu publicēšanu pakalpojumā Google Street View (GSV).

Šis ir efektīvs risinājums, jo klients apskatot karti pakalpojumā GSV, ar pāris klikšķiem var virtuāli ienākt Tavās telpās un veikt pirkumus vai uzzināt vairāk par piedāvātajām precēm un pakalpojumiem. Būtībā šī divu risinājumu kombinācija nodrošina maksimāli pietuvinātu klātesamības efektu, kas šobrīd ir īpaši negatīvi ietekmēts attālinātā darba dēļ. Tomēr arī pēc ierobežojumu atcelšanas virtuālās tūres un GSV apvienojums darbosies kā mūsdienīgs pirms-pārdošanas serviss, jo klientam būs brīva piekļuve uzņēmumam jebkurā laikā un vietā pasaulē.

Pieeja uzņēmumam 24/7

Tava uzņēmuma virtuālas apskates iegulšana pakalpojumā GSV ļauj klientiem apskatīt veikalu vai iestādi, izmantojot 3D pārskatu, tādējādi nodrošinot uzņēmuma darbību praktiski visu diennakti. Ja klienti vēlēsies ierasties klātienē, viņi varēs ātri pārvietoties telpās, jo iepriekš būs tās apskatījuši virtuāli un pārzinās veikala izkārtojumu. Laika ekonomija un ērtības ir būtiski motivatori piegādātāja izvēlē. Iespējams, ka šie būs faktori, kuru dēļ Tavs uzņēmums izcelsies starp konkurentiem. Ja klienti vēlēsies kaut ko iegādāties vai pasūtīt līdzņemšanu, viņi to varēs izdarīt ar mierīgu prātu, ka tas ir uzņēmums, kurā viņi jūtas ērti.

Mēs uzskatām, ka virtuālās ekskursijas var būt nākamā labākā vieta aiz fiziskiem apmeklējumiem un to integrēšana Google Street View patiešām var palīdzēt nodrošināt redzamību, kāda uzņēmumiem nepieciešama šajos pārbaudījumu laikos. Parādi savu zīmolu kartē, aicini cilvēkus uzņēmumā —  ieguvums Tev un ērtības klientiem!

Ja Tev radās kādi jautājumi, dodies uz mūsu sadaļu BUJ un varbūt tieši tur Tu atradīsi atbildi!

3D360 virtuālās tūres