3D 360

Virtuālās tūres viesnīcām, hoteļiem un naktsmītnēm

Digitālā transformācija ir ienākusi arī viesnīcu un naktsmītņu nozarē, piedāvājot jaunus veidus, kā ceļotāji var iepazīties ar potenciālajām nakšņošanas vietām. Virtuālā tūre ir aizraujošs risinājums, kas piešķir klientiem jaunu vizuālo dimensiju, savukārt uzņēmējiem ļauj izcelties konkurentu vidū. Šajā rakstā apskatīsim, kā virtuālās tūres ietekmē viesnīcas, hoteļus, Booking.com un Airbnb.com platformu lietotājus, kā arī naktsmītņu īpašniekus.

Priekšrocības virtuālās tūres lietotājiem 

Pirmais un būtiskākais ieguvums, ko sniedz virtuālas tūres izveide, – ir dzīvei pietuvināta un reālistiska pieredze, digitāli apskatot nakšņošanas vietu, kā arī, piemēram, SPA zonu, trenažieru zāles aprīkojumu, restorānu, konferenču telpas un citas piedāvātās ērtības. Virtuālās tūres sniedz lietotājiem iespēju “staigāt” pa viesnīcām un dzīvokļiem tiešsaistē, piedzīvojot reālistisku 3D360 grādu vidi. Tas ļauj klientiem iegūt labāku priekšstatu par izvēlētās vietas atmosfēru un iekštelpu plānojumu, nekā apskatot tikai fotoattēlus.

Līdztekus arī virtuālā tūre palīdz taupīt laiku! Ar šo risinājumu ceļotāji var ātri un efektīvi iepazīties ar vairākām potenciālajām nakšņošanas vietām, neizejot no mājām. Tas ietaupa laiku un pūles, kā arī palīdz veikt apdomīgus lēmumus.

Mūsdienas vairs nav iedomājamas bez interaktivitātes. Virtuālā tūre to piedāvā vistiešākajā veidā! Lietotāji var mijiedarboties un atklāt viesnīcas un dzīvokļus, skatoties apkārt, pārvietojoties pa telpām un izzinot virtuālās telpas info punktus, kas ietver skaidrojumus, video, saites u.c. pielikumus. Turklāt virtuālo tūri iespējams integrēt arī Google Maps, tas nozīmē, ka potenciālie klienti tieši no Google meklētāja nonāk virtuālā ceļojumā un var veikt izvēli par viesnīcas vai jebkuras citas naktsmītnes rezervāciju. 

Ceļošana ietver arī apdomīgu plānošanu un naktsmītņu rezervāciju vēl pirms došanās ceļā. Virtuālās tūres ļauj ceļotājiem jau iepriekš izvēlēties un plānot savu naktsmītni, veicot izvēli, pamatojoties uz reālistisku ieskatu piedāvātajās iespējās.

Priekšrocības uzņēmējiem

Pats būtiskākais – palielināts rezervāciju skaits! Piedāvājot virtuālās tūres, uzņēmēji palielina iespēju pārliecināt potenciālos klientus rezervēt tieši viņu naktsmītnes, jo lietotāji saņem pilnīgāku priekšstatu par to, ko piedāvā konkrētā vieta.

Mazāk “negatīvu pārsteigumu”? Jā, tieši tā! Virtuālās tūres samazina risku, ka klienti pēc ierašanās uz vietas būs neapmierināti ar izvēlēto naktsmītni vai numuriņu. Tas arī palīdzēs izvairīties no nevajadzīgām sūdzībām un palīdzēs uzlabot klientu apmierinātību, tādējādi arī servisa līmeni un reitingu naktsmītņu platformās, piemēram, Airbnb.com un Booking.com.

Vēl viena būtiska priekšrocība – paaugstināta reklāmas efektivitāte. Virtuālās tūres ir lielisks veids, kā uzlabot digitālo klātbūtni. Uzņēmēji šo risinājumu var integrēt savā mārketinga stratēģijā, piesaistot klientu uzmanību ar vizuāli pievilcīgu un mūsdienīgu saturu.

Ejam līdzi laikam, esam inovatīvi! Piedāvājot virtuālās tūres, uzņēmēji parāda savu gatavību pielāgoties jaunākajām tehnoloģijām un sniegt ceļotājiem inovatīvu un modernu pieredzi, kas drīzumā kļūs par pavisam ierastu vizuālo risinājumu. Šī ir iespēja izcelties konkurentu vidū, piedāvājot saviem klientiem atvieglotu un uzlabotu pieredzi naktsmītnes izvēlē! 

3D360 virtuālā tūre 

Virtuālās tūres ir neapšaubāmi kļuvušas par neatņemamu daļu no viesnīcu un naktsmītņu nozares digitālās stratēģijas. Tas ne tikai piedāvā lietotājiem jaunus un uzlabotus veidus, kā izvēlēties savu naktsmītni, bet arī uzlabo uzņēmēju iespējas piesaistīt klientus un nodrošināt pozitīvas pieredzes. Ar virtuālajām tūrēm tiek veidoti tilti starp digitālo pasauli un viesmīlības nozari, atverot jaunas iespējas gan ceļotājiem, gan uzņēmējiem.

Mūsu mājaslapas sadaļā “projekti” iespējams apskatīt virtuālās tūres, lai pilnīgāk uztvertu to sniegtās priekšrocības. Kā arī, ja radās kādi jautājumi, iespējams mūsu BUJ sadaļā atradīsi atbildes uz tiem.

Mūsu komanda ir vienmēr atvērta gan tehniski sarežģīti, gan primitīvi vienkārši dalīties ar informāciju un sazināties par virtuālās tūres risinājumiem.

3D360 virtuālās tūres