3D 360

Interaktīvie punkti – multivides saturs virtuālajā tūrē

Lielu daļu sava laika veltām dažāda satura veidiem, piemēram, dokumentiem, tabulām, ilustrācijām, fotoattēliem, audio vai videoklipiem. Tiešsaistes pasaule ir balstīta uz šādu saturu, un pareizi to veidojot, iespējams piesaistīt cilvēkus pārsteidzošos veidos. Informatīvs vai izklaidējošs saturs ļauj mums meklēt miljoniem produktu vai ierakstu, kopīgot fotoattēlu galerijas ar draugiem visā pasaulē un publicēt savas domas plašai auditorijai. Tā kā mēs arvien vairāk laika pavadām internetā, dažāda tipa kombinēts saturs ir kļuvis par mūsu dzīves pamatu. Šajā blogā uzzināsi, kā 3D 360 virtuālās tūres pieredzi var kombinēt ar mājaslapas saitēm, attēliem, audio, video, dokumentiem (GIF, PDF), Google kartēm, prezentācijām, aptaujām un pat citām Matterport virtuālajām tūrēm.

Interaktīvie punkti nekustamo īpašumu virtuālajās tūrēs

Interaktīvie punkti ļauj parādīt daudz vairāk par nekustamo īpašumu, sniedzot potenciālajiem mājokļu pircējiem pārliecību par iegādi. Daži piemēri:

 • Ļaujiet pircējiem uzzināt vairāk par virtuves iekārtu, izveidojot saiti uz produktu/mēbeļu aprakstiem un atsauksmēm.
 • Ļaujiet lietotājiem brīvi izpētīt apkārtni, ievietojot papildus attēlu, kā izskatās, piemēram, piebraucamais ceļš.
 • Vai ir drona video? Ļaujiet lietotājiem ar interaktīvo punktu aizlidot tālāk par nekustamā īpašuma pagalmu.
 • Pievērsiet pircēju uzmanību katras telpas īpašajām iezīmēm, izmantojot audio stāstījumu.
 • Vai teritorijā ir arī cita ēka? Pievienojiet saiti uz šīs ēkas virtuālo tūri. Pircēji varēs ātri apskatīties apkārtni un pēc tam atgriezties pie galvenās tūres.

Interaktīvie punkti viesmīlības un tūrisma virtuālajās tūrēs

Tavi klienti attālināti un virtuāli var iztēloties sapņu atvaļinājumu! Dažas idejas saturam, ko pievienot interaktīvajos punktos:

 • Izceliet luksusa viesnīcas istabas vai brīvdienu īres mājas ērtības ar attēliem, video un audio.
 • Sniedziet klientiem iespēju doties virtuālā ekskursijā pa viesnīcas teritoriju, izmantojot iegultos videoklipus, citus 3D modeļus vai ielas attēlu.
 • Parādiet viesnīcas vēsturi un kultūras tradīcijas, izmantojot attēlus un videoklipus, kas iegulti vestibila 3D tūrē.

Interaktīvie punkti mazumtirdzniecības, restorānu un pasākumu norises vietu virtuālajās tūrēs

Multivides integrācija ļauj uzņēmumu īpašniekiem piesaistīt klientus, izmantojot interesantu un kombinētu tiešsaistes pieredzi. Saturs, ar kādu var papildināt virtuālās tūres:

 • Iedrošiniet virtuālos apmeklētājus un pasākumu telpās pievienojiet attēlus un videoklipus ar iepriekš rīkotiem svētkiem.
 • SPA, kosmetoloģijas saloni, ārstu kabineti un citi uz pakalpojumiem orientēti uzņēmumi, lai nodrošinātu iespēju klientiem uzzinātu vairāk par piedāvātajiem pakalpojumiem, katrā telpā var iegult videoklipus un attēlus vai PDF dokumentus ar procedūru cenrādi.
 • Fiziskas mazumtirdzniecības telpas var apvienot ar saiti uz internetveikalu vai arī parādīt detalizētus produktu attēlus, reklāmas videoklipus un atsauksmes.
 • Restorānos palieliniet klientu interesi un uzlabojiet uzņēmuma reputāciju, iegulstot šefpavāra interviju, virtuves ekskursiju, ēdienu gatavošanas videoklipus vai aktuālo ēdienkarti.

Interaktīvie punkti kultūras objektu un virtuālajās tūrēs

Atdzīviniet kultūras objektu virtuālās tūres ar bagātīgu saturu, piemēram:

 • Izmantojiet muzeja video bibliotēku un padariet tos redzamus attiecīgajās telpās.
 • Jebkuram eksponātam vai priekšmetam pievienojiet detalizētus aprakstus, fotoattēlus, videoklipus un intervijas ar māksliniekiem vai vēsturiskām personām.
 • Nemanāmi integrējiet telpas vēsturi ar veciem fotoattēliem un video par notikumiem, kas tur notikuši.
 • Dodiet virtuālajiem apmeklētājiem iespēju apmeklēt suvenīru veikalu un tiešsaistē iegādāties piemiņas lietas.

3D360 virtuālā tūres interaktīvie punkti

Apvienot dažādu saturu vienā vietā ir patiesi izdevīgi! Virtuālās tūres kombinācija ar interaktīvajiem punktiem noturēs apmeklētāju uzmanību un aizvedīs uz tieši to vietu, kur vēlies, kā arī nodos tieši to informāciju, kuru vēlies pavēstīt. Pateicoties interaktīvajiem punktiem, virtuālo tūri ir iespējams izveidot  ne vien par interesantu vizuālu pieredzi, bet arī par informatīvu materiālu, no kura klienti iedvesmosies un veiks pirkumus. Ja vēlies apskatīt dažādu jomu uzņēmumu piemērus, kas veiksmīgi strādā ar virtuālajām tūrēm, dodies uz mūsu sadaļu – projekti. Kā arī, ja Tev radās kādi jautājumi, dodies uz mūsu sadaļu BUJ un varbūt tieši tur Tu atradīsi atbildi.

Sazinies ar mums 3D360, labprāt izskaidrosim, kā virtuālās tūres risinājums darbojas, un kā varam palīdzēt Tev sasniegt vēlamo rezultātu ar interaktīvo punktu integrāciju.

3D360 virtuālās tūres