3D 360

Kāpēc uzņēmumam vajadzīga virtuālā tūre? (1. daļa)

Kāpēc uzņēmumam vajadzīga virtuāla tūre? Šo jautājumu dzirdam samērā bieži un varam uz to atbildēt diezgan plaši. Šajā bloga apkopojām vairākus ieguvumus, kā virtuālās ekskursijas var uzlabot ne vien uzņēmuma veiktspēju, bet arī tēlu, klientu servisu, darba organizāciju un daudzus citus būtiskus aspektus, kas ļauj pozitīvi izcelties konkurentu starpā.

Ieguvumi no virtuālās tūres
Virtuālās ekskursijas kļūst par svarīgu mūsdienīgas uzņēmējdarbības sastāvdaļu. To var izmantot, lai pārdotu produktus, pakalpojumus, nekustamos īpašumus, tāpat arī parādītu kultūras objektus, pasākumu norises vietas u.c.
Kāpēc investēt virtuālās tūres izstrādē? Te mēs minēsim dažus no ieguvumiem, kas skaidro šī risinājuma nepieciešamību.

#1 Veidojiet labu pirmo iespaidu
Virtuālās ekskursijas sniedz klientiem lielisku pirmo iespaidu par jūsu produktu vai pakalpojumu. Uzņēmumiem ir jārada pozitīvs pirmais iespaids, jo tas var ietekmēt klienta lēmumu pieņemšanu. Klienti novērtēs, ja tiks sniegts priekšstats par to, ko viņi iegādāsies vai lietos pat pirms pirkšanas.

#2 Pozicionējiet uzņēmumu globālā līmenī
Virtuālās ekskursijas parāda jūsu uzņēmumu visā pasaulē! Varat parādīt savu zīmolu, produktu vai pakalpojumu visai pasaulei, vienkārši augšupielādējot virtuālo tūri jebkurā sociālajā medijā, piemēram, Facebook vai Linkedin, kurus izmanto cilvēki no visas pasaules. Virtuālā tūre jūsu mājaslapā dos attālinātu pieeju uzņēmumam, neatkarīgi no tā, kurā vietā atrodas klients.

#3 Sniedziet priekšstatu par pakalpojumu vai produktu
Izmantojot virtuālo tūri, kas pieejama mājaslapā vai sociālajos medijos, jūsu klienti var gūt skaidru priekšstatu par to, ko jūs pārdodat vai piedāvājat. Tas viņiem palīdzēs veikt lēmumu jeb izlemt, pirkt preci vai nē. Jau attālināti ir iespējams redzēt un uzzināt produkta vai pakalpojuma īpašības.

#4 Palieliniet mājaslapas apmeklējumu
Virtuālās tūres palīdz palielināt mājaslapas apmeklējumus, jo tiek piesaistīta cilvēku uzmanība, lai redzētu, ko jūs pārdodat vai reklamējat. Jo vairāk cilvēku pamanīs un apmeklēs jūsu mājaslapu, jo vairāk klientu jūs iegūsit, kas ir ļoti svarīgi, lai uzņēmums attīstītos.

#5 Ietaupiet laiku un naudu

Virtuālās tūres ietaupa gan jūsu, gan klientu laiku un naudu. Klientiem nav jāierodas klātienē, lai redzētu jūsu produktu vai pakalpojumu. Viņiem atliek tikai doties uz jūsu mājaslapu un apskatīt produkta vai pakalpojuma virtuālo ceļvedi. Savukārt jūs varat ietaupīt un tikties klātienē ar tiem klientiem, kas jau attālināti ir apskatījuši jūsu piedāvājumu un ir ieinteresēti veikt reālus pirkumus. Ir gadījumi, kad virtuālā tūre pat pavisam var aizstāt fizisku uzņēmuma atrašanās vietu, tādējādi ietaupot uz telpu uzturēšanu.

#6 Uzlabojiet klientu apmierinātību
Ja klienti pirms apmeklējuma var redzēt, kā izskatās jūsu uzņēmums, tas radīs lielāku uzticību. Ļaujot klientiem izpētīt jūsu uzņēmumu no savām mājām, varat novērst šaubas vai bažas par pirkuma veikšanu. Turklāt virtuālās tūres var palīdzēt klientiem justies ciešāk saistītiem ar jūsu uzņēmumu, mudinot viņus atgriezties nākotnē.

3D360 virtuālā tūres izstrāde

Šoreiz apkopojām 6 iemeslus, kāpēc virtuālā tūre var veicināt uzņēmuma attīstību, taču turpinājums vēl sekos! Tomēr, ja vēlaties jau tagad uzzināt vairāk un dzirdēt skaidrojumu, ko ar šo virtuālo tūri iespējams sasniegt un kā uzņēmumam tas pavērs jaunas iespējas, noteikti sazinieties ar mums 3D360! Ja vēlaties apskatīt uzņēmumus, kas veiksmīgi strādā ar virtuālajām tūrēm, dodieties uz mūsu sadaļu – projekti. Kā arī, ja jums radās kādi jautājumi, dodies uz mūsu sadaļu BUJ un varbūt tieši tur jūs atradīsiet atbildi.
Palīdzēsim sasniegt vēlamo rezultātu ar virtuālās tūres risinājumu!

3D360 virtuālās tūres