3D 360

Kāpēc uzņēmumam vajadzīga virtuālā tūre? (2. daļa)

 

Turpinām mūsu blogu tēmu ar ieguvumu uzskaitījumu, ko sniedz virtuālās tūres dažādu nozaru uzņēmumiem. Dalāmies ar faktiem, kas palīdzēs attīstīt, piemēram, tirdzniecības, būvniecības, tūrisma, aktīvās atpūtas, izmitināšanas, skaistumkopšanas un dažādu citu nozaru uzņēmumus, kas ļaus pozitīvā veidā izcelties konkurentu starpā.

 

Ieguvumi no virtuālās tūres

Ikvienam uzņēmējam, attīstot uzņēmumu, rodas jautājums, kāpēc investēt līdzekļus vienā vai kādā citā aktivitātē? Kāds uzņēmumam no tā būs labums? Vai tas atmaksāsies? Šis raksts sniegs atbildes un minēsim ieguvumus, kas skaidro virtuālās tūres risinājuma nepieciešamību dažādās nozarēs.

 

#1 Uzlabojies mājaslapas SEO

Labi izstrādāts virtuālās ekskursijas saturs var palīdzēt uzlabot jūsu pozicionējumu meklētājprogrammās, uzlabojot vietnes kopējo digitālo vērtējumu. Turklāt Google, kā sīktēlus, meklēšanas rezultātos izvēlas vietnes ar augstas kvalitātes attēliem. Tāpat virtuālā tūre var palīdzēt palielināt mājaslapas apmeklējumu skaitu.

 

#2 Piesaistiet sadarbības partnerus

Palīdziet sadarbības partneriem pārdot jūsu pakalpojumus un produktus. Dažādus uzņēmējdarbības veidus ir grūti aprakstīt vārdos. Virtuālās tūres izveide potenciālajiem sadarbības partneriem sniegs priekšstatu par to, kā ir strādāt ar jūsu uzņēmumu vai pārdot jūsu produktus. Šāda veida ekskursijas ir lieliski piemērotas restorāniem un citiem uzņēmumiem, kuru panākumi ir ciešā sasaisē ar klientu apmierinātību.

 

#3 Uzlabojiet klientu apkalpošanu

Sniedzot klientiem iespēju izpētīt jūsu uzņēmumu pirms apmeklējuma, variet palīdzēt viņiem pieņemt pārdomātus lēmumus par to, vai veikt darījumus ar jums. Virtuālās tūres var palielināt lojalitāti un labākas atsauksmes no klientiem. Dažādos uzņēmējdarbības veidos, piemēram, nekustamo īpašumu tirdzniecībā ar virtuālo tūri ir iespējams daļēji aizvietot darbinieka klātesamību, jo katru objektu nav nepieciešams individuāli parādīt. Virtuālā tūre sniedz pirmās ekskursijas iespēju, lai piesaistītu uzmanību.

 

#4 Izmantojams dažāda veida uzņēmējdarbības veicināšanai

 

Virtuālā tūre var veicināt pirkumus un veidot tēlu, būtībā šīs risinājums der gandrīz jebkura veida uzņēmumiem, kuriem ir fiziska atrašanās vieta. Risinājums var palīdzēt gan uzņēmumiem, kas sniedz pakalpojumus, gan arī nodarbojas ar tirdzniecību vai telpu nomu.

 

#5 Izmantojams tiešsaistes uzņēmumiem

Virtuālo tūri tiešsaistes tirdzniecībā var izmantot kā efektīvu mārketinga rīku. Tiešsaistes uzņēmumi var izmantot virtuālās ekskursijas, lai parādītu savu vietni vai produktu. Virtuālās tūres var tikt izmantotas dažādos veidos, lai veicinātu tiešsaistes uzņēmumu attīstību, piemēram, arī parādot darba vietu, kurā strādā uzņēmuma darbinieki, tādējādi mazinot darbaspēka trūkumu.

 

#6 Izcelieties konkurentu vidū

Tā kā tiešsaistes meklēšana ir populārākā mūsdienās, svarīgi atrast veidus, kā izcelt savu uzņēmumu. Virtuālā tūre ir lielisks veids, kā to izdarīt, jo tiek sniegta klātesamības pieredze, ko citur atrast nav iespējams.

 

#7 Uzlabojiet mājaslapas meklētājprogrammas rangu

Google un citas meklētājprogrammas izmanto algoritmus, lai noteiktu, kuras tīmekļa lapas lietotājam ir visatbilstošākās, un viens no faktoriem, kas tiek vērtēts, ir laiks, ko apmeklētāji pavada jūsu vietnē. Tā kā virtuālās ekskursijas nodrošina saistošāku saturu nekā tradicionālie attēli vai teksts, cilvēki mēdz palikt lapā ilgāk, tāpēc tas uzlabos jūsu meklētājprogrammas rangu.

 

#8 Padariet uzņēmumu pieejamu

Laikmetā, kad cilvēki meklē informāciju tiešsaistē, ir ļoti svarīgi nodrošināt ērtu piekļuvi viņu interesēm. Virtuālās ekskursijas ļauj lietotājiem no visas pasaules apmeklēt jūsu uzņēmumu bez nepieciešamības ierasties klātienē. Tās var nodrošināt iespaidīgāku pieredzi, ko nevar salīdzināt ar tradicionālu vietni vai video.

 

3D360 virtuālā tūres priekšrocības

Uzņēmumiem 3D360 virtuālās ekskursijas var piedāvāt daudz priekšrocību. Tās ne tikai nodrošina klientiem aizraujošāku pieredzi, bet arī var uzlabot mājaslapas SEO, rangu un piesaistīt jaunus klientus. Tāpēc var teikt, ka virtuālās tūres ir lielisks veids, kā veicināt jūsu biznesu. Tās sniedz lielisku pirmo iespaidu klientiem un pārdod produktus vai pakalpojumus, ietaupa laiku un naudu, palielina trafiku jūsu vietnē u.c. Virtuālā tūre ir īpaši noderīga jauniem, augošiem uzņēmumiem!

Ja vēlaties apskatīt uzņēmums, kas veiksmīgi strādā ar virtuālajām tūrēm, dodieties uz mūsu sadaļu – projekti. Kā arī, ja jums radās kādi jautājumi, dodies uz mūsu sadaļu BUJ un varbūt tieši tur jūs atradīsiet atbildi. Vēl priekšrocības, ko sniedz virtuālā tūre, meklē bloga 1.daļā. (links)

Palīdzēsim sasniegt vēlamo rezultātu ar virtuālās tūres risinājumu!

3D360 virtuālās tūres