3D 360

Virtuālā tūre pakalpojumu sniedzējiem

 

3D360° virtuālā tūre paver tehnoloģiski un praktiski jaunu iespēju klāstu. Vai tā ir noderīga tikai uzņēmumiem, kas pārdod preces? Tā visnotaļ nav! Šajā blogā pastāstīsim, kāpēc virtuālā tūre noder arī pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, restorāniem, kafejnīcām, viesnīcām, skaistumkopšanas saloniem, pasākumu un konferenču telpu nomātājiem un citiem uzņēmumiem, kas vēlas nodrošināt saviem klientiem labāko pieredzi, saņemot pakalpojumu. Matterport virtuālās tūres tehnoloģija sniedz noderīgu veidu, kā uzņēmumu īpašniekiem palīdzēt pārdot un parādīt pakalpojumus.

Virtuālā tūre restorāniem

Mīlestība iet caur vēderu un šo mīlestību mēs varam uztvert ar acīm. Iedomājies, ja esi izsalcis klients un pamani divus restorānus, kuru Tu izvēlētos: restorānu, kurā nav attēlu un videoklipu ar vietu, vai restorānu, kas sevi parāda virtuālu ekskursiju? Mēs domājam, ka atbildi ilgi nav jāmeklē!

Neatkarīgi no tā, vai esat mazs stūra bārs, vidēja lieluma restorāns vai franšīzes ķēde, ir svarīgi parādīt savas telpas un ērtības. Virtuālas tūres izstrāde arī uzlabo Google atsauksmes jeb klienti labprāt atstāj “zvaigznītes”, jo laikus var secināt vai vieta ir piemērota viņu vēlmēm. Ja uzņēmumam nav labu atsauksmju, tad klienti visticamāk būs skeptiski, izvēloties restorānu.

Digitālā pasaule ir mūsdienu pamatā, tāpēc svarīgi nodrošināt labu virtuālo informācijas bāzi, kas klientiem stāstīs par tavu biznesu ne tikai brīdī, kad viņš meklēs restorānu, bet arī, piemēram, izmantojot Google Street View un pamanot, ka restorānā iespējams virtuāli “ieiet” un izpētīt, pie kura galdiņa būtu ērti apsēsties. Sniedziet nākamā līmeņa servisu! Pievienojiet saiti uz restorānu, lai virtuālās tūres lietotājs uzreiz varētu veikt galdiņa rezervāciju. Mūsuprāt, virtuālā tūre ir lielisks risinājums, lai izceltos konkurentu starpā, kļūstot futūristiskiem un ejot līdzi laikam.

Virtuālā tūre viesnīcām un hoteļiem

Pēc kādiem kritērijiem tu izvēlies viesnīcu? Virtuālais tūrisms ir augošs viesmīlības nozares segments, kas balstās uz tehnoloģiju izmantošanu, lai potenciālajiem viesiem, klientiem un apmeklētājiem sniegtu unikālu un aizraujošu pieredzi. No restorāniem līdz viesnīcām un kūrortiem – arī viesmīlības nozares uzņēmumi izmanto virtuālo mārketingu, lai veicinātu savu uzņēmējdarbību un klientu interesi. Daudzi viesnīcu īpašnieki seko līdzi tendencēm digitālās transformācijas laikmetā un izmanto virtuālās tūres, lai veiksmīgāk uzrunātu potenciālos klientus.

Izmantojot virtuālās tūres, potenciālie klienti var “pārbaudīt” viesnīcas telpas, iegremdējoties virtuālajā simulācijā. Virtuālie viesi var teleportēties no vienas viesnīcas vietas uz citu vai no vienas vietas istabā uz citu, imitējot fizisku pārvietošanos. Izmantojot viesnīcas virtuālās ekskursijas, potenciālie viesi var “izmēģināt pirms pirkuma”. Viņi var izpētīt viesnīcu un izlemt vai veikt rezervāciju, neaizraujoties ar daudzveidīgiem aprakstiem, kuru lasīšanai jāpatērē daudz laika.

Līdzīgi kā ēdināšanas biznesā, arī viesnīcu virtuālās tūres var pievienot Google Street View, kas potenciālajiem klientiem nodrošina piekļuvi telpām 24/7.

Virtuālā tūre skaistumkopšanas saloniem

Jā, tieši tā – arī skaistumkopšanas nozares uzņēmumiem iesakām izstrādāt virtuālo tūri. Pārsvarā šādas vietas apmeklē sievietes, nu un ir skaidrs, ka tieši viņām ir svarīga apkārtējā vide, interjers un citi vizuāli baudījumi. Ņemot vērā, ka skaistumkopšanas biznesā valda sīva konkurence, virtuālā tūre var veicināt pakalpojumu pārdošanu.

Ļaujiet klientiem jau no mājām pieņemt lēmumu doties uz jūsu salonu. Pirms gatavošanās apmeklējumam, viņi var viegli pārlūkot salonu, lai iegūtu pārliecību, turklāt virtuālajā tūre iespējams iegult pogu “Rezervēt tūlīt”, kas dod tiešu atgriezenisko saiti un pirkumus.

Virtuālā tūre telpu nomātajiem

Jau iepriekšējos blogos bijām rakstījuši par to, ka virtuālās tūres ir īpaši piemērotas uzņēmumiem, kas iznomā telpas. Kur vēl vienkāršāk? Nosūti interesentam virtuālās tūres linku, lai viņš attālināti varētu pārbaudīt vai šīs telpas derēs viņa pasākumam. Tādā veidā ietaupi laiku sev un atvieglo klienta lēmuma pieņemšanu.

Papildus augstas kvalitātes fotoattēliem pievienojot sava īpašuma virtuālo ceļvedi, tavs nomas piedāvājums var izcelties, uzlabot SEO pozīciju un piesaistīt vairāk potenciālo īrnieku.

3D360 virtuālā tūre pakalpojumu sniedzējiem

Mēs labprāt pastāstīsim vairāk par to, kā tavs uzņēmums var veicināt rezervāciju un pārdošanas apjomus ar 3D360 virtuālās tūres palīdzību! Ja vēlies apskatīt mūsu klientu piemērus, kas veiksmīgi strādā pakalpojumu tirgū ar virtuālajām tūrēm, dodies uz mūsu sadaļu – projekti. Kā arī, ja tev radās kādi jautājumi, dodies uz mūsu sadaļu BUJ un varbūt tieši tur tu atradīsi atbildi.

 

3D360 virtuālās tūres