3D 360

Virtuālās tūres lielveikaliem un tirdzniecības centriem

Digitālo tehnoloģiju attīstība uz vietas nestāv, un tās ietekme spēcīgi jūtama arī tirdzniecības nozarē. Arvien vairāk uzņēmumu apzinās, lai piesaistītu un noturētu klientus, nepieciešams doties soli tālāk par vienkāršu mājaslapu internetā. Šajā digitālajā laikmetā virtuālās tūres kļūst par jaunu standartu, paverot iespēju iepazīties ar tirdzniecības centriem un lielveikaliem no jebkuras vietas, izmantojot tikai savu datoru vai mobilo ierīci.

Esam apkopojuši vairākus iemeslus, kāpēc virtuālā tūre ir sevišķi piemērota tirdzniecības centru un lielveikalu digitalizēšanai.

Integrēta digitālā tehnoloģija

Lai nodrošinātu patiesi iedvesmojošu pieredzi, ir jāizmanto augstākās kvalitātes grafika un interaktīvas funkcijas, ko piedāvā 3D360 virtuālās tūres un Matterport programmatūra.

Reklāmu interaktivitāte

Lai piesaistītu uzmanību, reklāmām jābūt ne tikai informatīvām, bet arī interaktīvām, radot klientos vēlmi izpētīt tālāk – šo iespēju sniedz 3D360 virtuālās tūres, kurās iespējams integrēt interaktīvus punktus.

Klientu piesaiste un lojalitāte

Tikai unikāla virtuālā pieredze var motivēt klientus atgriezties atkārtoti. Tāpēc ir jānodrošina, ka virtuālā tūre atstāj iespaidu, ko klienti vēlas atcerēties un dalīties ar citiem.

Atšķirties no konkurentiem

Konkurence tirdzniecības nozarē ir sīva, un tikai inovatīvi risinājumi var nodrošināt uzmanību un uzticību klientu vidū.

Modernizēt veikala plānojumu

Pat virtuālajā vidē ir svarīgi nodrošināt, lai klienti viegli atrastu to, ko meklē, un tāpēc tirdzniecības centra izkārtojumam ir jābūt pārdomātam. Virtuālā tūre ir kā dzīvei pietuvināt špikeris, ko var apskatīt pirms veikala klātienes apmeklējuma, kas būtiski atvieglo klientu iepirkšanos.

Virtuālās tūres priekšrocības

Virtuālā tūre var palielināt tirdzniecības centru apmeklētāju skaitu, turklāt nodrošinot ērtu iespēju pirms ierašanās klātienē iepazīties ar veikalu atrašanās vietām. Ērta plānošana un preču apskate virtuālajā vidē var būtiski uzlabot klientu iepirkšanās pieredzi. Tādējādi virtuālā tūre kļūst par spēcīgu reklāmas instrumentu, kas piesaista jaunus klientus un veicina pastāvīgu atgriešanos.

Sniedzot iespēju virtuāli iepazīties ar tirdzniecības centra piedāvājumu, uzņēmumi var palielināt klientu apmierinātību un uzticību, tādā veidā iegūstot lojālus klientus. Varētu pat teikt, ka 3D360 virtuālā tūre var nodrošināt atpazīstamību! Inovatīvas digitālās tehnoloģijas var padarīt uzņēmumu par nozares līderi un palielināt tā atpazīstamību, veiksmīgi izkonkurējot citus tirdzniecības centrus un lielveikalus. Digitālā vide prasa pastāvīgu inovāciju ieviešanu un pielāgošanos, tāpēc uzņēmumiem, kas spēj to darīt laikus, būs priekšrocības tirgū, kurā darbojas arī citi veikalu tīkli un centri.

3D360 virtuālā tūre

3D360 virtuālā tūre ir nākotnes virziens veikalu iepirkšanās pasaulē! Tā piedāvā ērtības, plašu izvēli un interaktīvu pieredzi, kas padara iepirkšanos par aizraujošu un ērtu atpūtas veidu. Arvien vairāk uzņēmumu pievēršas šai tehnoloģijai, un nākotnē mēs varēsim redzēt, kā virtuālā tūre turpina mainīt veikalu iepirkšanos, padarot to vēl pieejamāku un pielāgojamāku kā nekad agrāk.

Mūsu mājaslapas sadaļā “projekti” iespējams apskatīt virtuālās tūres, lai pilnīgāk uztvertu to sniegtās priekšrocības. Kā arī, ja radās kādi jautājumi, iespējams mūsu BUJ sadaļā atradīsi atbildes uz tiem.

3D360 virtuālās tūres