3D 360

Virtuālā tūre apvienojumā ar VR brillēm

Šis blogs tiek veltīts iespaidīgu simulāciju skaidrošanai, ko iespējams panākt ar virtuālās tūres jeb attālinātu telpu, objektu apskati apvienojumā ar VR brillēm. 😊 Virtuālās tūres ir iespējams apskatīt visās viedierīcēs, kurās ir interneta savienojums, nav nepieciešamas īpašas programmas un tām var piekļūt ikviens ar planšeti, datoru vai telefonu. Tomēr ir vēl arī cits virtuālās tūres apskates veids, ko nodrošina ar Matterport programmatūra un tas ir – VR briļļu skats. Par pavisam baudāmu realitāti lasi šajā blogā.

Kas ir virtuālā realitāte?

Nereti virtuālo tūri uzskata par to pašu, kas virtuālā realitāte. Tomēr tā gluži nav, jo virtuālo realitāti ir iespējams skatīt ar VR brillēm, tomēr virtuālā tūre atšķiras ar to, ka nodrošina 3D 360 grādu skatu arī viedierīcēs. Virtuālā realitāte (VR) ir simulēta pieredze, kas var būt līdzīga vai pilnīgi atšķirīga no reālās pasaules. Virtuālās realitātes izmantošanas iespējas ir plašas, sākot ar  izklaidi, piemēram, videospēles, taču tās tiek izmantotas arī mācībās, lai nodrošinātu, piemēram, medicīnas vai militārās apmācības, kā arī uzņēmējdarbībā, kas saistās arī ar virtuālo tūri, jo iespējams, piemēram, attālināti izstaigāt  nekustamos īpašumus.Pašlaik kā standarta virtuālās realitātes ierīci izmanto virtuālās realitātes brilles, kas arī rada reālistiskus attēlus, skaņas un citas sajūtas, kas simulē lietotāja fizisko klātbūtni virtuālajā vidē. Persona, kas izmanto virtuālās realitātes aprīkojumu, spēj aplūkot mākslīgo pasauli, pārvietoties tajā un mijiedarboties ar virtuālajām funkcijām vai priekšmetiem. Īpaši reālistisku efektu rada VR brilles, kas sastāv no uz galvas piestiprināta displeja. Virtuālā realitāte parasti ietver dzirdes un video atgriezenisko saiti.

Matterport virtuālās tūres režīms

Virtuālā realitāte ir viens no labākajiem veidiem, kā izjust VR režīmu – Matterport Space. Ar to mēs domājam, ka lietojot virtuālās tūres brilles, mēs paveram īpaši iespaidīgu Matterport virtuālās tūres režīmu, kas rada vēl reālistiskāku 3D klātesamības efektu nekā virtuālās tūres apskate no parastas viedierīces.Matterport VR režīms:
  • Augstākā vizuālā kvalitāte: Matterport Space vislabāk izbaudīt tieši ar Oculus Quest VR brillēm, jo tā tiek nodrošināta augstākā izšķirtspēja.
  • Došanās jebkur: apmeklētāji var staigāt burtiski pa ikvienu vietu uz šīs pasaules, kurai izstrādāta virtuālā tūre, turklāt VR režīmā nav jāizmanto ierasto bultiņu VR ceļu, kāds redzams citās viedierīcēs.
  • 360 skats: apmeklētāji var redzēt pilnvērtīgus 360 grādu skatus un izbaudīt ļoti pietuvinātu pieredzi kā reālajā vidē.
  • Jaunais VR režīms vislabāk darbojas ar Oculus Quest VR brillēm. Nav nepieciešams instalēt lietotni, viss, kas jādara, ir briļļu pārlūkprogrammā jādodas uz Space un jāklikšķina uz “Enter VR”.

3D360 virtuālā realitāte

Vai šis blogs ieinteresēja Tevi? Aicinām izmēģināt šo visnotaļ baudāmo pieredzi dzīvē – virtuāli! Arī mēs esam papildinājuši savu tehnisko arsenālu ar Oculus Quest 2 VR brillēm un gribam nodemonstrēt cik vienkārši un interesanti ir izbaudīt šādu pieredzi. Apskati mūsu video, kurā kolēģis Emīls parāda cik iespaidīgs ir virtuālās tūres un VR briļļu apvienojums.Virtuālā tūre var būt kā piesaistošs un efektīvs rīks, ko piedāvāt apskatīt saviem klientiem ar VR brillēm, tā būs moderna pieeja, lai demonstrētu savas telpas vai objektu. Sazinies ar mums 3D360, lai varam detalizēt izskaidrot, kā šis risinājums darbojas, un kā varam palīdzēt Tev sasniegt nākamo tehnoloģiju attīstības līmeni.

3D360 virtuālās tūres