3D 360

Netipiskas virtuālās tūres

Virtuālās tūres ir attīstījušās līdz pat tādam līmenim, ka tās tagad piedāvā ne tikai iepazīt slavenus ceļojumu galamērķus, bet arī apskatīt netradicionālas un reizēm arī nesevišķi pievilcīgas vietas un objektus. Inženiertīkli, lieli komerciālie objekti, arhitektūras projekti un to digitalizācija ir kļuvusi par galvenajiem elementiem šajā jaunajā virtuālā tūrisma konceptā. Šajā blogā uzzināsi par neierastiem virtuālās tūres projektiem.

Virtuālās tūres būvniecības un rekonstrukcijas nolūkiem

Remontdarbi: Izveidojot virtuālās tūres objektiem, inženieri un arhitekti var pārliecināties par digitalizācijas iespējam jeb nokopēt svarīgus būvniecības objektus digitālajā vidē. Tas ļauj plānot un izvērtēt būvniecības projektus, iekšējo telpu izkārtojumu un materiālu izvēli. Tādējādi virtuālās tūres kļūst par neaizstājamu instrumentu radošam darbam un kvalitatīvām projektu izstrādēm.

Vecas ēkas un komunikācijas mezgli: Virtuālās tūres var sniegt ērtu iespēju izpētīt vecas ēkas un to komunikācijas mezglus. Inženieri var izmantot digitālo tehnoloģiju, lai pētītu pagātnes komunikācijas tīklu struktūras un optimizētu esošās ēkas dzīvotspēju.

Digitalizēti bēniņi: Ar digitālās tehnoloģijas palīdzību ir iespējams izpētīt bēniņus, to spāres un pārsegumus. Šāds pieejas veids sniedz sīkas detaļas par būvkonstrukcijām, piemēram, griestu augstumu un telpu platību, kas ir būtiski inženieru un arhitektu darbā, turklāt digitālā kopija ir brīvi pieejama un ērti lietojama vairākkārt. Tas nozīmē ietaupītu laiku un mazāku risku, staigājot pa nedrošām vietām un nestabilām konstrukcijām!

Virtuālās tūres lielām platībām

Virtuālās tūres piedāvā iespēju izpētīt lielas platības, piemēram, stadionus, arēnas un estrādes. Šīs vietas var būt vairāk nekā tikai izklaides objekti, tās var kalpot kā pasākuma izvēles pamatojums, kā arī īpaši piemērotas vietas lieliem sabiedriskiem pasākumiem.

Stadioni, sporta laukumi, ledus arēna: Virtuālās tūres var izmantot, lai iepazītu stadionus un sporta objektus no jauna perspektīvas. Sponsoriem ir iespēja izmantot virtuālās tūres, lai demonstrētu savu reklāmu un zīmolu, ļaujot lietotājiem iegrimt digitālos sporta notikumos.

Jumtu mērīšana: Digitalizācija un virtuālās tūres ir vērtīgs instruments, lai izmērītu stadionu un arēnu jumta augstumu. Tas ir īpaši svarīgi, lai noteiktu, vai jaunie sporta objekti atbilst starptautiskajiem standartiem un sacensību prasībām.

Angāri, noliktavas: Angāri bieži tiek izmantoti dažādiem komerciāliem un rūpnieciskiem mērķiem. Digitalizējot šos objektus, ir iespējams efektīvāk tos pārvaldīt un noteikt iespējami izdevīgu izkārtojumu dažādām precēm un krājumiem.

3D360 virtuālā tūre

Netipiskas virtuālās tūres piedāvā izcilu iespēju iepazīt un izpētīt dažādas vietas un objektus, kas citādi varētu būt grūti sasniedzamas. Tas ir ceļojums, kas ļauj radoši domāt, inovatīvi izmantot tehnoloģijas un iegūt jaunas zināšanas. Tāpēc, ja jūs esat tehnoloģiju entuziasts vai profesionālis arhitektūras un inženierijas jomā, virtuālās tūres piedāvā jaunas un uzburošas iespējas.

Mūsu mājaslapas sadaļā “projekti” iespējams apskatīt virtuālās tūres, lai pilnīgāk uztvertu to sniegtās priekšrocības. Kā arī, ja radās kādi jautājumi, iespējams mūsu BUJ sadaļā atradīsi atbildes uz tiem.

Mūsu komanda ir vienmēr atvērta gan tehniski sarežģīti, gan primitīvi vienkārši dalīties ar informāciju un sazināties par virtuālās tūres risinājumiem.

3D360 virtuālās tūres