3D 360

Virtuālās tūres medicīnā

Izstrādājot un attīstot tehnoloģijas, mūsu pasaule kļūst arvien savstarpēji saistītāka un pieejamāka. Šis progress attiecas arī uz medicīnas nozari, kurā 3D360 virtuālās tūres iegūst arvien lielāku nozīmi. Pēdējā desmitgadē digitālās tehnoloģijas ir veiksmīgi ienākušas veselības aprūpē, radot revolucionārus risinājumus gan pacientiem, gan medicīnas personālam. Viens no šiem inovatīvajiem līdzekļiem ir virtuālās tūres, kas piedāvā iespēju virtuāli apmeklēt ārstniecības iestādes un slimnīcas. No pacientu informēšanas līdz medicīnas studentu mācībām, virtuālās tūres sniedz aizraujošas un inovatīvas iespējas. Šajā rakstā mēs apskatīsim, kā virtuālās tūres ietekmē medicīnas nozari un kā tās var izmantot dažādās jomās.

Pieejamība telpām

Slimnīcas un veselības aprūpes iestādes bieži vien var izraisīt pacientos uztraukumu un bažas, it īpaši, ja viņi ārstniecības iestādi apmeklē pirmo reizi vai ja viņiem nepieciešams ilgstošs uzturēšanās un ārstēšanās laiks. Virtuālās tūres ir moderns risinājums, kas ļauj pacientiem iepazīties ar slimnīcas telpām un apkārtni pirms klātienes apmeklējuma, palīdzot mazināt uztraukumu un veicināt lielāku komfortu. 

3D360 virtuālās tūres ļauj pacientiem pirms apmeklējuma vizuāli izpētīt slimnīcas telpas. Viņi var virtuāli pastaigāties pa koridoriem, iegriezties dažādās nodaļās un apskatīt procedūru zāles, kā arī medicīnas aprīkojumu 24 stundas diennaktī

Iepazīšanās ar slimnīcas telpām virtuālā vidē ļauj pacientiem labāk sagatavoties apmeklējumam. Viņi var precīzāk saprast, kur atrodas noteiktas nodaļas vai kabineti un arī, kā nokļūt no vienas vietas uz otru, tādējādi ērti plānojot savu laiku un izvairoties no liekas maldīšanās.

Virtuālās tūres palīdz mazināt emocionālo spiedienu un stresu, ko pacienti var piedzīvot klātienes apmeklējuma laikā. Iepazīstoties ar slimnīcas vidi iepriekš, viņi var sajusties daudz komfortablāk un pārvaldīt savas emocijas.

Cilvēkiem ar invaliditāti vai kustību traucējumiem virtuālās tūres sniedz iespēju pirms laika iepazīties ar izkārtojumu un paredzēt šķēršļus, ar kuriem var nākties saskarties. Izmantojot 3D360 virtuālo tūri lietotāji var gūt priekšstatu par to, kā pārvietoties telpās, kur atrast ērtākās piekļuves, liftus un tualetes. Turklāt šāda veida ekskursija ļauj cilvēkiem iegūt labāku izpratni par ēkā izbūvētajām papildu funkcijām, piemēram, ratiņkrēslu pacēlājiem un taustes zīmēm.

Ārstniecības personāla informēšana

Ārstniecības personāls ikdienā saskaras ar daudz situācijām, kas prasa precīzus lēmumus un ātru rīcību. Virtuālās tūres ir vērtīgs instruments, lai palīdzētu medicīnas speciālistiem sagatavoties dažādām situācijām, tostarp ārkārtas evakuācijai. Virtuālās tūres ļauj iepazīties ar telpas plānojumu un evakuācijas izejām, tādejādi ārstniecības personāls var trenēties, veicot virtuālas evakuācijas, izvēloties optimālas maršrutus, nodrošinot pacientu drošību un efektīvi sadarbojoties ar citiem kolēģiem.

Medicīnas studentu mācības

Virtuālās tūres sniedz jaunas iespējas medicīnas studentiem apgūt cilvēka ķermeņa struktūru un funkcijas. Studenti var izmantot virtuālās tūres, lai iegūtu 3D skatu uz orgāniem, audiem un sistēmām, padziļināti izpētot to savstarpējās saistības. Šāda interaktīva mācīšanās veicina studentu izpratni un zināšanu praktisko pusi. Simulācijas var sniegt autentiskas situācijas, ļaujot nākamajiem ārstiem pilnveidot savas iemaņas riska un spriedzes apstākļos, neuzliekot pacientam nevajadzīgu risku.

3D360 virtuālā tūre 

3D360 virtuālās tūres ir efektīvs palīgs medicīnas studentiem un ārstniecības personālam, sniedzot iespēju sagatavoties ārkārtas situācijām, kā arī papildināt savas zināšanas un prasmes. Virtuālās tūres ir mūsdienīga pieeja, kas maina medicīnas nozari. Tās nodrošina jaunas iespējas izglītībai, pētniecībai un klīniskajai praksei, tādējādi uzlabojot arī pacientu aprūpi. Turklāt virtuālās tūres padara pacientu apmeklējumu pieredzi labāk saprotamu, kā arī komfortablāku.

Mūsu mājaslapas sadaļā “projekti” iespējams apskatīt virtuālās tūres, lai pilnīgāk uztvertu to sniegtās priekšrocības. Kā arī, ja radās kādi jautājumi, iespējams mūsu BUJ sadaļā atradīsi atbildes uz tiem.

3D360 virtuālās tūres